Mutlular Kimya

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hakkımızda

Sertifikalarımız

Nerelerdeyiz

Su Şartlandırma Bölümü

Metal Yüzey Şartlandırma Bölümü

Proses Şartlandırma Bölümü

Oilfield Bölümü

Endüstriyel Sistemler Bölümü

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sertifikalarımız

MUTLULAR KİMYA firmasının misyonu daima güncelleştirilmiş teknolojiler kullanılarak müşteri memnuniyeti işlenmektedir. Kalite anlayışımız; ortaklarımız olarak kabul ettiğimiz müşterilerimizle uzun dönemli çalışmalar tasarlanarak ; sağlam, sağlıklı , yüksek performansa dayalı çalışmalar ve karşılıklı kazan-kazandır ilkesine dayalı ortamlar yaratarak firmaları kendi alanlarında en rekabetci hale getirmektir.

MUTLULAR KİMYA’ın Yapısı ve Kalite anlayışı; sahip olduğu ISO 9001 & 14001 , Sağlık Bakanlığı, KOSHER , Legionella ve Avrupa içme suyu Sertifikaları altında; Araştırma&Geliştirme, üretim ,pazarlama , firmamıza ait özel uygulama teknikleri ve kimyasal ürünler kullanılarak gerek Ham Petrolün çıkartılması gerekse Şartlandırılıp içersindeki safsızlıklar giderilmektedir. Safsızlıklarından kurtarılan ham petrol , Proseslere zarar vermeden kolaylıkla işlenmektedir.

Metal Sektöründe, metal yüzeylerinin boya öncesine kadar Şartlandırılarak hazırlanmasına ilaveten, Endüstriyel Su sektörün de, kendine özel uygulama teknolojileri ve programlar ile Sanayiye hizmet vermektedir.

Firmamızın olmazsa olmazı ve en önemli stratejik amaçlarından birisi de gerek firma içi gerekse firma dışında çalışma emniyetidir.

Firmamız; yönetimi ve Çalışanlarıyla tamamen çevre dostu çalışmalar yaparak , gerek lokal gerekse Uluslararası Çevre kurallarına uymakla yetinmeyip, daima Çevre ve sosyal toplum bilincinin verdiği sorumluluk ile, konulan kuralların iyileştirilerek güncelleştirilmesine yönelik çalışmalar da yürütmektedir.

     

   

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Kariyer | İletişim | S.S.S

Mutlular Kimya Plastik Elektrik Elektronik Nakliye San.Tic.Ltd.Şti.

Adres : İnönü Mahallesi Güzeller OSB Kazım Karabekir Sokak No: 4/3 Gebze - KOCAELİ Tel : 0 262 645 15 67  Fax : 0 262 645 15 68

Copyright 2012 © Mutlular Kimya Her Hakki Saklidir..